Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana, ul. Promienna

Promienna, Zawadówka, lubelskie

  • 134 900 zł
  • 1 339 m²
  • 100,75 zł/m²

Zdjęcie

Karolina

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana, ul. Promienna

Promienna, Zawadówka, lubelskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

134 900 zł

1 339 m²

100,75 zł/m²

Działka rolno-budowlana, ul. Promienna

Zaktualizowane: 16 maja 2026

134 900 zł 1 339 m² 100,75 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 134 900 zł (100,75 zł/m²)
  • Działka: budowlano-rolna, 1 339 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 16.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 1339 m² (13,39 ar) położona w miejscowości Zawadówka, gmina Chełm.
Działka powstała w wyniku zatwierdzonego podziału geodezyjnego i stanowi jedną nieruchomość (225/9 + 226/7).

Najważniejsze atuty:
korzystne położenie przy ul. (...)

Agent

Karolina

662 075...

662 075 843

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina

662 075...

662 075 843

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości